dobry księgowy Gdańsk

dobry księgowy Gdańsk

Gdzie macie spokój z rozliczeniami działalności gospodarczej w Gdańsku? Coś na zasadzie księgowości online, ale przelatanej też dobrym kontaktem.

Kruczek23

Posty: 1

 
Też siedzę w tym biurze i podkreślam terminowość. Naprawdę człowiek mniej się martwi, jeżeli biuro zaangażuje się w ewentualną kontrolę.

namok

Posty: 4

 
To przedsiębiorca i tak zawsze odpowiada za błędy księgowości, dlatego musisz dopasować biuro rachunkowe z potwierdzoną reputacją. Takie, które dochowuje terminów i ogarnia kontakt w pilnych sytuacjach.

Acclaim

Posty: 16

 
Prawda jest taka, że pomyłka w rozliczeniach z ZUS kończy się bardzo źle, a teraz jeszcze podobno doszedł strajk włoski, więc pojawiają się błędy, albo prośby o doprecyzowanie pewnych tematów. Dla mnie absurd.

eGall

Posty: 4

 
Zmiany podatkowe nadchodzą. Najgorzej, że nie będzie się dało odliczyć składki zdrowotnej od podatku. Robiłem symulacje i trzeba będzie szukać księgowej do przekształcania działalności. Nie zostało dużo czasu na podjęcie sensownej decyzji.

wisła1905

Posty: 6

 
Zmieniłem formę zatrudnienia pracowników z umów o dzieło na zlecenie w ostatniej chwili, dzięki https://biurorachunkowe.org.pl/, bo mi przeanalizowali dokumentację i uniknąłem negatywnych konsekwencji przekręcenia na ozusowaniu. To pokazuje, że biuro rozumie sytuację przedsiębiorców i widzisz potencjalne problemy zanim okażą się kosztowne. Z tego powodu gorąco polecam.

E-GOista

Posty: 10

 
Kadrowo-płacowy dział raczej obowiązkowo, bo teraz tylko na zleceniach, albo umowa o pracę. Nawet dzieło trzeba rejestrować, co jest absurdalne. Wszystko robią, żeby życie utrudnić. Ja nie wiem, ile przeciętna księgowa musi teraz ogarnąć rzeczy, żeby wszystko się spinało.

serum45

Posty: 2

 
Ogólnie to sam księgowałem, na zasadzie abonamentu pod program online, ale jednak kontakt z księgową czasami stacjonarny się przydaje. Ja już nie łapię, o co chodzi w większości przepisów. Tyle się zmienia rzeczy, czasami na podstawie głupich komunikatów medialnych, że to już cyrk.

66666

Posty: 16