filtr do butelki, jaka firma ?

filtr do butelki, jaka firma ?

Macie może od firmy dafi butelkę termiczną? Czy trzyma to ciepło i zimno? Chciałbym sobie zamówić coś takiego, ale nie wiem czy akurat od tej firmy się to nadaje? Jeśli ktoś korzysta z czegoś takiego to proszę o opinię.

djramu

Posty: 1

 
Mam bardzo duży dzbanek z filtrem o pojemności czterech litrów. Dla całej rodziny wystarcza. Filtry bez względu na to jak duży jest dzbanek są takie same. Można na spokojnie wszystko zamówić w sklepie internetowym. Oszczędzamy wtedy dużo czasu i dużo pieniędzy.

Modniś

Posty: 3

 
Ofertę na dzbanki i butelki dafi znajdziecie na https://dafi.pl/. tam wszystko jest bardzo dokładnie opisane, dlatego bez problemów można dopasować wielkość i kolor do siebie.

Klara323

Posty: 2

 
Wybór pojemności dzbanków jest bardzo duży. Z tego, co wiem to produkowane są dwa modele filtrów, wobec tego trzeba sprawdzić, co pasuje do naszego dzbanka.

dariuszzz

Posty: 6

 
Mnie się bardzo podobał dzbanek filtrujący szklany i właśnie taki model nabyłem. Nie przepadam za plastikiem, wobec tego wolę wydać więcej, ale przynajmniej mam coś, co spełnia moje żądania. Od dawna taki dzbanek jest w naszym domu i nie widać po nim żadnych śladów zużycia. Jest też bardzo bezproblemowy w czyszczeniu.

mnichest

Posty: 3

 
Mnie bardzo cieszy, że nie ma żadnych problemów z wymianą filtrów do butelek dafi, bo, przez co całość staje się możliwa do wielokrotnego użytku. Oszczędzajmy planetę i nie inwestujemy ciągle w plastikowe jednorazowe butelki.

87-klara

Posty: 8

 
Według mnie butelka dafi jest praktycznym rozwiązaniem. Czystą wodę można mieć tam gdzie tylko tego chcemy. Polecam Wam, bo naprawdę warto. Całość jest wykonana z najlepszych materiałów. Można również wymienić filtr, który się w butelce znajduje, dlatego jest to rozwiązanie bardzo ekologiczne i tanie, które warto polecić.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Kupiłem ostatnio butelkę termiczną z filtrem i jestem niesłychanie zaspokojony. Czytałem, że jak filtr się zużyje to można go wymienić na nowy. Wreszcie codziennie nie muszą zmieniać butelki i zaśmiecać planety plastikiem.

johncena67

Posty: 14

 
Według mnie butelka dafi jest praktycznym rozwiązaniem. Czystą wodę można mieć tam gdzie tylko tego chcemy. Polecam Wam, bowiem naprawdę pożądane byłoby. Całość jest wykonana z najlepszych materiałów. Można również wymienić filtr, który się w butelce odnajduje, wobec tego jest to rozwiązanie niesłychanie ekologiczne i tanie, jakie pożądane byłoby polecić.

Anuqiwu

Posty: 2

 
Na wakacjach zawsze mam przy sobie butelkę filtrującą, bo nie waży dużo i zawsze można napić się czystej wody. Filtr łatwo można wymienić i nie kosztuje dużo, dlatego jest to butelka, z której można korzystać latami.

labuh

Posty: 7