nauka pływania dla dzieci legnica, polecicie ?

nauka pływania dla dzieci legnica, polecicie ?

Interesuje mnie nauka pływania w Legnicy. Polecacie kogoś kto naprawdę się na tym zna? Chodzi o dziecko i taka osoba powinna mieć odpowiednie podejście, żeby się nie zraził do pływania. Czekam na propozycje.

nemiasty

Posty: 2

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To specjaliści od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

amrmas22

Posty: 7

 
Według mnie we własnym zakresie trudno jest nauczyć dziecko pływania. Zawsze są jakieś wymówki i nigdy to nie wychodzi tak jak trzeba. Doskonalszy będzie jakiś instruktor.

pawel253

Posty: 7

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem usatysfakcjonowany. Firma łączy zabawę i naukę pływania. generalnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony poprzez nich, zatem polecam wszystkim wybranie właśnie takiej opcji.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko troszkę po kolana wejdzie, ale nie dalej. To, zatem nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

gregBard

Posty: 16

 
U nas moja żona umie pływać, lecz ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą troszkę starsze to wyślemy je na naukę pływania, albowiem to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeśli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

nevya22

Posty: 26

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, natomiast sam własne dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o dużo prościej i szybciej się dziecko uczy.

dertusew

Posty: 21

 
Nie za bardzo pomogę, bo tym temacie, bo się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, dlatego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wówczas znać.

Kotr_r9

Posty: 6

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

tomalix

Posty: 11

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, lecz trzeba mieć dużo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, zatem według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam fachowców, którzy wiedzą, jak to robić.

bobobo23

Posty: 5