masaz stop slask, znacie ?

masaz stop slask, znacie ?

Zapisałem się na masaz stop slask, ale nie wiem czy to była dobra decyzja? Niby ma działać, ale czy to chwyt reklamowy czy naprawdę działa? Czy ktoś był już, chociaż na jednym takim masażu stóp i coś może napisać?

ZaNK3R

Posty: 3

 
Stosuje masaz tarnowskie góry od lat i cały czas mamy same pozytywne efekty. To, dlatego iż mamy fachowców od masażu i tylko do nich się zgłaszam. Wiedzą jak mi pomóc, albowiem mają podejście do każdego swojego pacjenta. Wiele można na tym dla siebie zyskać.

Booss23

Posty: 8

 
Gdyby nie masaz tarnowskie góry to cierpiałabym dalej na bóle stawów, choroby układu krążenia, a tak czuje się po prostu wspaniale i jestem szczęśliwy.

Wiwer56

Posty: 27

 
Gdyby nie masaz tarnowskie góry to cierpiałabym dalej na bóle stawów, choroby układu krążenia, a tak czuje się po prostu wspaniale i jestem szczęśliwy.

TomekK

Posty: 9

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi niezwykle pomógł. Nie wiedziałam nawet, iż to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż wcześniej i jestem naprawdę niezwykle zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

Yuri20

Posty: 4

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry naprawdę pomógł. Miałem problemy z nerwami, bo mam stresującą pracę, ale fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i naprawdę zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, bo dają wiele radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

AleBulaa

Posty: 7

 
Wybrałam masaz tarnowskie góry i powiem, że rzeczywiście to działa. Nie jestem tak zdenerwowana jak dawniej, co pozytywnie wpływa na moje stosunki z całą rodziną.

Acclaim

Posty: 10

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, ale okazało się, że masaz stop slask działa bardzo dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, ale już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, że może być tylko coraz lepiej. Jestem zaspokojony z takiego masażu stóp.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
U mnie masaz tarnowskie góry mógł na migrenę i bóle stawów, ale korzystam z oferty tego gabinetu http://www.grafzdrowie.pl, dlatego jestem bardzo zadowolony. To profesjonalne podeście podparte długoletnim doświadczeniem i właśnie o to mnie chodziło.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Jestem w szoku, bo masaz stop slask pomógł mi w regulacji ciśnienia, z którym walczę od lat. Nie sądziłem, że to jest możliwe, bo to przecież tylko stopy, ale okazuje się, że to naprawdę jest w stanie nam pomóc. Mnie pomogło.

Kitas

Posty: 6