białe panele, poszukuję

białe panele, poszukuję

Hejka :) Miałam w domu bardzo długo deskę barlinecką, jednak przyszedł czas wymiany, bo się porysowały. Czy panele podłogowe dobrze zastąpią ten materiał? Nie chcę stracić przytulnego charakteru wnętrza.

Klarka4545

Posty: 1

 
Nie przesadzajmy ;) Nie taki diabeł straszny, jak go malują. Białe panele wymagają więcej pracy na co dzień, ale z drugiej strony są unikatowe. Mało kto ma takie w domu, więc będą jakąś odmianą.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Mam wielkie doświadczenie w wykonywaniu podłóg (w ten sposób sobie dorabiam w weekendy). Niezmiernie się cieszę, jeżeli klient jest zdecydowany na panele Quick Step i sam je polecam. Wiem, że są niesłychanie wytrzymałe, a przy okazji proste w montażu, dzięki dobremu wykonaniu.

Jasio234

Posty: 4

 
Mnie osobiście najniezwyklej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie powinny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich zadanie. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

labuh

Posty: 10

 
To oczywiste, że na białych panelach czy innych w jasnej kolorystyce łatwiej zauważyć kurz. Jedyna recepta, to częstsze przecieranie podłogi. Poza tym nie zauważyłam żadnych innych wad tego rozwiązania.

wiesław11

Posty: 9

 
Na przekór wszystkim i tak polecam ten kolor. Białe panele są świetne – poszerzają optycznie wnętrze, a także sprawiają, że jest bardziej przytulne. Myć je trzeba, jak i inne podłogi. Nic szczególnego.

jajosz12

Posty: 6

 
Przecież masz w każdym większym sklepie wybór setek różnych wzorów, z których większość imituje drewno. Prawdą jest, że panele podłogowe nie zastąpią go w pełni, ale mają wiele innych zalet. Chociażby przystępną cenę czy łatwość utrzymania.

Kitas

Posty: 9

 
Tak, niesłychanie dużo ludzi zapomina, że trzeba je trafnie wykończyć. Listwy przypodłogowe dobiera się w zależności od kolorystyki wnętrza, a sam montaż – bułka z masłem :)

Nauken56

Posty: 18

 
Tak, bardzo wielu ludzi zapomina, że trzeba je odpowiednio wykończyć. Listwy przypodłogowe dobiera się w zależności od kolorystyki wnętrza, a sam montaż – bułka z masłem :)

Nikuś23

Posty: 5

 
O panelach Quick Step poczytasz więcej na stronie: http://panelepodlogowe.info.pl. Rzetelne, sprawdzone informacje o wszelkiego rodzaju materiałach na podłogi.

Nauken56

Posty: 8