Szczyrk, jaki portal ?

Szczyrk, jaki portal ?

Cześć, jak się ma sytuacja z zakwaterowaniem i wyżywieniem w Szczyrku? Pilnie potrzebuję jakichkolwiek informacji. Pozdrawiam.

Orange444

Posty: 1

 
Sprawdź koniecznie Szczyrk. Jeśli interesujesz się jazdą na nartach, to jest tam mnóstwo wyśmienitych tras zjazdowych z nowoczesnymi wyciągami. Na dodatek można tam wyśmienicie zjeść. Miejsce ma same zalety :)

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
W wielu miejscowościach można spróbować rzeczy, które są niedostępne w innych częściach kraju. Szczyrk ma swoją własną skocznię narciarską, więc warto zapoznać się z właśnie tym sportem.

Umber5

Posty: 4

 
Piękne chwile spędzisz w Beskidzie Żywieckim. Cudowne jeziora i przyjazne dla początkujących szczyty sprawią, że pokochasz polskie góry. Spróbuj koniecznie!

syrena88

Posty: 15

 
Osobiście polecam Szczyrk, w jakim jest masa rzeczy do roboty. Polecam sprawdzić portal https://kochambeskidy.pl/tag/szczyrk/, gdzie praktycznie każdego dnia pojawiają się artykuły o nadchodzących wydarzeniach ze świata sportu i kultury w okolicy.

Andzia

Posty: 7

 
W Beskidach położone jest wiele miejscowości, do jakich pożądane byłoby zajrzeć. Idealnie jest co roku wybierać inne, żeby za każdym razem spróbować czegoś nowego :)

wiesiekj

Posty: 9